אודות סטארט


חבורת המקצוענים של סטארט מורכבת מאנשי מחשבים מיומנים, בעלי ניסיון עשיר במגוון רחב של פתרונות תוכנה לעסקים שונים. נותני השירות בחברה עברו הכשרות מתאימות על ידי גופי התוכנה המוסמכים והמובילים בארץ על מנת לבנות פתרונות חכמים ומתאימים לכל סוד של עסק.

החברה מספקת  שירותי מחשוב לעסקים קטנים ובינוניים (SMB). סטארט מחזיקה תואר Microsoft partner  והיא מורשת לספק רישיונות תוכנה ושירותי ענן בלעדיים ללקוחותיה.

 

ניתן למצוא כחלק מהשירותים שלנו

שירותי מחשוב

שירותי תמיכה

פתרונות מחשוב

הדגש בסטארט הינו על ההון האנושי

בראש סדר העדיפות שלנו נמצא הלקוח. אנו מודעים לכך שמוצרי המחשוב בעסק  הם אבן פינה לתפקוד העסק. המחויבות שלנו היא לוודא שכל תקלה תקבל פתרון מהיר מתומך מיומן ומקצועי. 

השירות שאנחנו מציעים מכיל פתרון כולל לכל מה שקשור במחשוב העסק. מ א’ ועד ת’.  אנחנו מספקים חומרה תוכנה וידע נרחב ללקוח. אנחנו מומחים במתן נגישות לטכנולוגיות המתקדמות בשוק. מתן פתרונות ושירותי ענן והעברת חברות לעבודה מול שירותי הענן בצורה חלקה ומהירה.

מוצרי המחשוב מנותרים 24 שעות על ידי מערכות מתקדמות שמאפשרות לקבל עדכון על כל תקלה  באופן ישיר ומיידי. בנוסף לזה המערכת מנתרת תקלות הקיימות מתחת לפני השטח שהמשתמש לא רואה ועל ידי כך באמת “מקדימים תרופה למכה.”

כחלק משירותי המחשוב לעסק אנו מציעים שירותי טכנאים שמגיעים לפחות פעם בחודש ללקוח על מנת לספק בדיקה מקיפה של תקינות מערכות המחשוב. שביעות הרצון של לקוחותינו מהווה אישור לכך שהגישה של טיפול מונע, בקרה רציפה ומענה לכל תקלה מאפשרת לעסק שלכם לעבוד באופן רציף.

Call Now Button
Open chat
1
היי נעים מאוד, שמי גילי ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
דילוג לתוכן