סינון דואר זבל וחסימת הספאם

כל העסקים היום מתקשרים על ידי משלוח דואר אלקטרוני.

כמות הדואר שעובד מן השורה שולח יכולה להגיע לכמויות עצומות . גופים רבים ינצלו את מערכות הדואר האלקטרוני למטרותיהם האישיות, חלק לצורך פרסום (ספאם) וחלק לגרימת נזק וגנבת מידע.
כחלק מפתרונות המחשוב שלנו אנו מציעים סינון דואר זבל שמאפשר לנו בקרה מלאה על כל מייל שנכנס ויוצא מהאירגון. שרת סינון דואר הזבל מזהה דפוסי פרסום שונים וכתיבה חשודה. השרת  מסונכרנן באופן מתמיד מול הרשימות השחורות (Black list) ומנתר גורמים מזיקים וחשודים.

סינון דואר זבל (ספאם)

דואר זבל ספאםסינון דואר זבל מוכר לכולם דרך תיקיית “דואר זבל” שעסוקה כל היום בלצבור מיילים לא רצויים. כל אחד מאיתנו צריך לחשוב על התיבה הזאת כקו ההגנה האחרון בבטן הרכה של הארגון.
היום יותר מתמיד כאשר אנחנו רואים איך ניתן בקלות להוציא פרטים אישים מתכתובת דואר ולהחדיר תוכנות רוגלה או וירוסים דרך כל מייל פשוט, אנחנו מבינים שיש צורך במנגנונים מתוחכמים יותר כגון שירותי אנטי ספאם שיכולים לחסום את הדואר המסוכן  והשיווקי לפני שהוא מגיע לתיבת הדואר. בצורה כזאת אפשר להנות מתיבה נקייה ומסודרת.

כלי סינון דואר זבל

שירותי אנטי ספאם

סינון דואר זבל שנשלח על ידי מפרסמים בתפוצה גדולה ולרוב לא מעניין את מקבל הדואר. סינון מסוג זה מאפשר ללקוח להתמקד בדואר חשוב שאלמלא הסינון היה עלול גם כן להיזרק לפח על ידי מקבל הדואר שצריך לברור בין עשרות או מאות הודעות הזבל שהוא מקבל מידי יום.

חסימת וירוסים

מורכבת על ידי כמה מערכות שיוצרות קו הגנה רב שכבתי המספק הגנה מלאה כנגד איומי אבטחה ידועים ובלתי ידועים. המערכת מזהה וחוסמת בזמן אמת התפרציות וירוס חדשות (לחץ כאן לכלי הסרת וירוסים) וכוללת מספר שכבות הגנה נוספות כגון זיהוי תולעים, זיהוי קבצים מצורפים והתקפה באמצעות הפניה לאתרים אחרים.

ניהול מדניות חברה

מאפשר לאירגונים לווסת את תעבורת הדואר הנכנס והיוצא על ידי חוקים המוגדרים ברמות הארגון, המחלקה או עבור עובד ספציפי.

מניעת נתזי דואר (Backscatter)

הודעות אלו הם הודעות ממקור בלתי ידוע שמודיעות לשלוח שדואר שהוא כלל לא שלח לא הגיע ליעדו. זאת תופעה שנגרמת על ידי וירוסים. נתזי דואר כאלו עלולות לגרום להצפה של שרתי הדואר בחברה ולבזבוז זמנם היקר של העובדים.

יתרונות מערכת סינון דואר זבל

אבטחה חזקה. מניעת דואר זבל. הגנה מלא נגד וירוסים תולעים וסוסים טרויאנים. קבלת דו”ח על כתובות ומיילים שנחסמו. כלי ניהול מתקדמים. אפשרות שליטה לכל משתמש (אופציונלי). ניהול הסגר אישי. ניהול רשימות שחורות ולבנות. מעקב על כל מייל שנכנס או יוצא. גיבוי דואר פנימי (אופציונלי). יכולות ייעול וחיסכון בזמן. חלוקות עומסים מובנת. רישוי לפי משתמש (לא על ידי חבילות). שירות תמיכה בטלפון. תחזוקה מקיפה של השרתים הפיזיים. קונפיגורציה לפי דרישות הלקוח.

למי מתאים השירות

השירות מתאים לכל סוגי החברות . החל מאירגונים קטנים שמצטרפים לניהול  בשרת האישי שלנו, ממשיך באירגונים בינניים שמכלים בין 25-50 משתמשים ועד ארגונים גדולים שמכילים בין 100-1500 משתמשים. במקרה של האירגונים הגדולים למרות שהם יכולים להשתמש גם בשירותי סינון ענן המעולים של PineApp אנו תמיד ממלצים להם להקים שרת יעודי במתחם החברה שינהל את מערכת סינון הדואר

Call Now Button
Open chat
1
היי נעים מאוד, שמי גילי ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
דילוג לתוכן