דואר בענן


 כל מי שאי פעם פתח חשבון מול ספקית אינטרנט קיבל תיבת דואר משלו, לרוב עם סיומת של ספק האינטרנט. כל תיבת דואר כזאת היא כביכול דואר בענן, הרי כי ה”ענן” הוא בעצם האינטרנט.

 

אז מה בעצם ההבדל בין “תיבת דואר בענן” שאותה קיבלתם מספקית האינטרנט שלכם לתיבת דואר בענן שבסטארט שירותי מחשוב לעסקים מציעים?

הדימיון

אז מה בעצם הדימיון בין “תיבת דואר בענן” שאותה קיבלתם מספקית האינטרנט שלכם לתיבת דואר בענן שסטארט שירותי מחשוב לעסקים מציעים?

הדומה הוא שגם בשירותי הדואר שאתם מקבלים מספק האינטרנט שלכם וגם בדואר הענן שאתם מקבלים משירותי המחשוב  שלנו אתם יכולים לקבל ולשלוח דואר אלקטרוני.

זהו הדמיון היחידי בין שני סוגי השירות.

ההבדל

דואר אירגוני בענן מאפשר לעסק שלכם לארגן את כל החלקים תחת בית אחד. כלומר, לשתף תיבות דואר. לשתף יומנים ומשימות. לחלק ולבזר את לוחות הזמנים. לשתף אנשי קשר בין העובדים במשרד ועוד. שירותי הדואר בענן מאפשרים לכם לשאת את שם הארגון שלכם בכתובת הדואר האלקטרונית. ניתנת האפשרות לניהול מספר שמות דומיין ואת תיבות הדואר של הדומיינים תחת אותו שרת דואר שבענן ולתת להם את אותם ההרשאות והשיתופים.
שירותי הדואר בענן מאפשרים לכם לגשת לתיבות הדואר שלכם מכל מקום בעולם באמצאות גישה דרך הדפדפן.

ייתרונות

יתרון משמעותי של שירותי הענן הוא היכולת תמיד להישאר למעלה. כלומר, גם אם יש הפסקת חשמל או נתק באינטרנט של המשרד. שרת הדואר עדיין ימשיך לקבל את כל המיילים ותוכלו לגשת אליהם מכל מקום זמין ועם אין בנמצא מקום זמין אז ברגע שתוכלו להתחבר המיילים יחכו לכם בתיבה.

גם עסק קטן יכול לחוות את היתרונות הגדולים בשרת דואר אירגוני ללא הוצאה כספית על מוצרי מחשוב פיזיים הצורכים חשמל ודורשים תחזוקה מתמדת. עסקים גדולים יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים על שרתי דואר בתוך הארגון וליהנות משירותי הדואר בענן שזמינים 24/7 מכל מקום בעולם.

דואר ענן שאנחנו ממליצים

סטארט שירותי מחשוב לעסקים משמשת כשותפה של Microsoft ולכן אנחנו רשאים לנהל ולספק את חבילות ה – office365.

היתרון בשרתי הדואר של מייקרוסופט על פני האחרים מתבטא באמיניות המוצר. Microsoft מתחייבים ל 99.9 של זמן פעולה. כלומר שבמקרה הכי גרוע השרתים שלהם לא יהיה זמינים אולי רק כ-4 דקות בחודש.

יתרון נוסף הוא בסנכרון בין מכשירים ומוצרים. ניתן להגדיר את המייל הארגוני בכל מקום ועל כל מוצר. ניתן להגדיר את אותה כתובת המייל על טלפונים חכמים של אנדרואיד ושל אפל וגם להגדיר אותה על Outlook ועל Mac Mail.  לא משנה על כמה מוצרים אתם מגדרים את הכתובת היא תמיד תהיה מסונכרנת בכל המכשירים אותו הדבר. לא יקרו עוד מצבים מרגיזים בהם אתם שלוחים מייל מהמחשב ובטלפון אתם לא רואים אותו בתיבת הדואר הנשלח. ולהפך.

תיבת מייל לאדם יחיד.

הרבה אנשים רק בתחילת דרכם. בסטארט שירותי מחשוב לעסקים מאמינים באדם הקטן ומעוניינים לעזור לו בכל מה שניתן. אנו מציעים חבילות של תיבות דואר + שם דומיין +שירות ותמיכה גם לעסקים קטנים המורכבים מאנשים בודדים. בכך אנחנו נותנים לכם את האפשרות לשווק את עצמכם בצורה יעילה ונוחה.

Call Now Button
Open chat
1
היי נעים מאוד, שמי גילי ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
דילוג לתוכן