ייעוץ מחשוב ואינטגרציה

ייעוץ שירותי מחשוב.

ייעוץ מחשוב ואינטגרציה היא מלאכה הדורשת תכנון מקדים והכרת דרישות המערכת והעסק. השינויים הרבים שעוברים על שוק הטכנולוגיה היום הם רבים ומהירים. כדי לבצע תהליך אינטגרציה צריך ידע נרחב במוצרים השונים הקיימים בשוק. לסטארט יש ארגז כלים מושלם לביצוע תהליכי אינטגרציה בכל הרבדים הקיימים תוך מזעור הסיכונים והבטחת מעבר חלק ו-Down Time מינימלי. סטארט מרכזת ללקוחותיה מגוון של שירותים תחת קורת גג אחת ומספקת ייעוץ מחשוב מלא בכל רגע נתון.

שירותים שלקוחותינו נהנים מהם:

  • שילוב תוכנות חדשות בעסק כגון תוכנות ניהול משרד. והקמת שרתי בסיסי נתונים.
  • שילוב ומעבר לטכנולוגיות הענן הקיימות. שרתי דואר, שיתוף קבצים ועוד..
  • מעבר מערך העבודה הקיים לעבודה ארגונית ונכונה.
  • מעבר לעבודה מול שרתים וירטואליים.
  • שילוב מערכות תקשורת ורשתות.
  • עבודה מול מערכות הגנה Firewall, Antispam, Antivirus
  • תחזוקה ותמיכה.

כדי לבצע מהלכים כאלה יש צורך בידע של המערכות הקיימות בשוק והתאמתם לצרכי הלקוח. בלי תכנון ומחשבה מקדימה פעולות אלה עלולות לגרום ללא מעט כאבי ראש. האחריות שלנו היא לתת ללקוח ראש שקט מבחינת כל המעבר ושילוב התוכנות והמוצרים.

שילוב תוכנות חדשות

שילוב מערכות חדשות בעסק יכול לגרום אי סדר כאשר לא יודעים איך לשלבן בצורה נכונה. חשוב לדעת מה התשתית הקיימת ואיך לשלב או לשדרג אותה על מנת לעבוד עם התוכנות החדשות. הרבה עסקים היום מעונינים לעבוד מול תוכנות לניהול משרד ולקוחות. תוכנות אלו דורשת שינוי או שדרוג של המערכת הקיימת כגון הקמת שרתי SQL (בסיס נתונים). שדרוג מערכות ההפעלה ותוכנות אחרות של  Microsoft כגון תוכנות ה-office הפופולרית. התהליך עצמו דורש זמן הורדה (Down Time) שבו המשרד יכול להפסיד הרבה שעות עבודה. המטרה שלנו היא לצמצם כמה שניתן את הזמן הזה ולחסוך לעסק זמן מבוזבז.

שילוב מערכות ענן

עבודה בענן דורשת שינוי מהותי ברוב העסקים. יש צורך בהקמת תשתית יציבה ומהירה כדי ליצור עבודה חלקה. החל משינוי חבילות הגלישה ושינוי החומרה בעסק. כולם רוצים לעבוד בענן היום. אצלנו חשוב לבצע את התהליך בצורה שקופה וחלקה. לכן מעבר כזה מתחיל בתכנון העבודה בצורה נכונה . חשוב לראות שמערכת שעוברת תהליך מעבר לענן עובדת בצורה חלקה לפני שמבטלים את המערכת הישנה וממשיכים הלאה. המעבר הוא שקוף מבחינת המשתמש שאינו מרגיש בהבדל בין צורת העבודה הקודמת והחדשה.

מעבר לעבודה אירגונית

אנחנו מאמינים שסדר בעבודה הוא א’ ב’ של הצלחה. היכולת לעבוד בצורה מאורגנת חוסכת המון זמן מבוזבז לחברה ומאפשרת שימוש נכון במשאבים. אם במשרד יש כמה מחלקות כמו, הנהלה, ראיית חשבון, מזכירות וכו’ רצוי אז ליצור סביבת עבודה לכל מחלקה בנפרד. ניהול כל מחלקה בנפרד מאפשר לעסק לשלוט על הנעשה ולחלק הרשאות נכונות לכל משתמש. כך יוצרים אבטחה פנימית על הקבצים המשותפים. עבודה בצורה אירגונית מתבססת לרוב על עבודה מול שרתים אך לא רק. גם חברות קטנות חשוב שיוכלו לעבוד בצורה מאובטחת ומסודרת. אנחנו מספקים יעוץ מלאה ופתרונות מגוונים לכל חברה ומה שמתאים לה.

עבודה מול שרתים וירטואליים

שרתים וירטואליים נותנים מענה מצוין לחיסכון בכסף. במקום לרכוש ציוד יקר בעשרות אלפי שקלים ניתן היום לאחד את כל השרתים תחת מכונה פיזית אחת וליצור סביבת עבודה וירטואלית. ניתן להקים שרתי terminal שמספקים עמדות קצה וירטואליות ולחסוך בחומרה. ניתן להקים שרתים ארגונים כגון שרתי דואר, SQL, SharePoint,  ולחלק את המשאבים הקיימים לפי צורך העבודה. בכך מקטינים את עלויות רכישת החומרה והצריכה בחשמל.

מערכות תקשורת ורשתות

START-NOW הינה חברת שירותי מחשוב לעסקים המספקת יעוץ, הכוונה ותמיכה בכל מה שקשור לתקשורת בין מחשבים בתוך המשרד ומחוצה לו. שרותי VPN לחיבור עמדות מחוץ המשרד לרשת הפנימית. הרכבת מערכות העברת נתונים. ראוטרים, סוויצ’ים, Access point (הרחבת הרשת האלחוטית) שרותי VOIP  ומרכזיות IP.

Firewall, Antispam, Antivirus

על מנת להגן על העסק בפני תוכנות זדוניות (Malware) וירוסים ודואר זבל (SPAM) פרסומים ו”התקפות דיוג” (Phishing attack) יש צורך בהקמת הגנות. שלושת המערכות העיקריות הינם חומת אש (Firewall) אנטי וירוס (Antivirus) ואנטי ספאם (Antispam) שמספקות הגנה כל אחת בתחומה וביחד מהוות מערך הגנה מלא לעסק.

במהלך תהליכי האינטגרציה הלקוח מקבל שירות ותמיכה מלאים בכל שלב ושלב על ידי אנשים שמומחים כל אחד בתחומו וביחד הם יוצרים צוות מיומן שידאג לכך שהעבודה תתבצע בצורה חלקה.

Call Now Button
Open chat
1
היי נעים מאוד, שמי גילי ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
דילוג לתוכן