אופיס 365 לעסקים | אופיס 365 תמיכה

אופיס 365 זה שם כולל למגוון רחב של שירותי ענן המוצעים על ידי Microsoft

בתור חברת שירותי מחשוב ענן אנו יכולים להציע לכם ליהנות משירותי האופיס 365 בשלוות נפש. הרבה לקוחות שואלים אותנו למה בעצם הם צריכים אותנו כדי להשתמש באופיס 365, התשובה היא שנכון שלא צריך היום להיות עם תואר מהנדס מחשבים כדי להשתמש בחבילות השונות. אבל מה שכן צריך זה:
ניסיון מקדים והכרת היכולת של כל אחת מהמערכות והחבילות השונות.

מוצרי אופיס 365

שירותי מחשוב שלנו מספקים ללקוחות ניסיון רב בכל אחת ואחת מהחבילות שמרכיבות את אופיס 365. החבילה הכוללת מאפשרת לכם ליהנות משירותי ענן ללא חששות. אחרי הכל מדובר כל שירותי הענן הם מבית מיקרוסופט והם נתמכים על ידם.
קרא עוד על אופיס 365 תמיכה 

אופיס 365 לעסקים

אופיס 365 לעסקים או בשמו האמיתי Exchange און ליין זהו בעצם שרת דואר לכל דבר שמספק לנו דואר אלקטרוני עסקי ומאובטח עם יכולות ניהול ושיתוף יומנים ואנשי קשר. כל משתמש מקבל רשיון בסיסי 50 GB לאחסון הודעות הדואר שניתן להרחיב בעת הצורך.

ONEDRIVE FOR BUSINESS

OneDrive לעסקים הוא שירות המשמש כתיקיית אחסון קבצים שמאפשרת גיבוי בענן עד 1 TB  למשתמש. את התיקייה ניתן לסנכרן לכל מחשב וסמארטפון וכמו כן ניתן לשתף קבצים בין העובדים בתוך הארגון ומחוצה לו.

SHAREPOIN

אתר השר-פוינט מאפשר ליצור פורטל ארגוניי לעובדי החברה בו ניתן לאחסן ולשתף קבצים ותיקיות. ניתן ליצור אתרי צוות לכל מחלקה עם הרשאות שונות. הרישוי הבסיסי מספק 10 ג’יגבייט לאחסון קבצים ותיקיות ועוד 500 מגה לכל רישוי משתמש נוסף.

SKYPE לעסקים

אם אתם כבר משתמשים ב- Skype כדי להישאר הקשר עם חברים ומשפחה מכל מקום בארץ ובעולם, אתם תעריכו את העוצמה והפשטות של Skype לעסקים, הקלות למצוא ולדבר עם החברים מעבודה, הלקוחות והספקים.
Skype לעסקים הופך את התקשרות לנגישה יותר. האפליקציה לטלפון החכם מאפשרת שיחת וידאו מהמחשב לכל אדם שהאפליקציה מותקנת לו בכל מקום בעולם. כל אנשי הקשר שאיתם אתם עובדים ביום יום מסונכרנים לתוך Skype וניתן לשלוח להם הודעות מידיות

אופיס און ליין

אופיס און ליין מאפשר ליהנות מכל היתרונות של אופיס דרך כל דפדפן. ניתן ליצור ולערוך מסמכי וורד, אקסל, one note ופאוור-פוינט (PowerPoint) כמו שניתן לערוך הכל אופיס המותקן על המחשב, ניתן להשתמש באופיס און ליין מכל מקום בעולם כל עוד יש חיבור לאינטרנט. אין יותר צורך לרכוש אופיס ולהתקין על המחשב. אופיס און ליין מתעדכן באופן אוטומטי והמשתמשים בו תמיד יקבלו את הגרסה העדכנית ביותר.

אופיס 365 תמיכה

כל החבילות של אופיס 365 נתמכות על ידי מיקרוסופט. כלומר שברגע שרכשתם את האופיס 365 אתם נכנסים לתוך משפחה מבוססת. את התמיכה שלהם ניתן להשיג דרך הטלפון או דרך המייל. לכן גם הלקוח הסופי יכול לקבל את התמיכה ממיקרוסופט ישירות ללא צורך במעבר דרך חברה נוספת. התמיכה באופיס 365 ניתן אך ורק למנהלי מערכת (Administrators), כלומר רק מי שמוגדר לו הרשאות ניהוליות יכול לקבל את התמיכה ממיקרוסופט. מהניסיון שלנו זה עלול ליצור לא מעט בעיות. הבעיה הראשונה היא שלפעמים יש צורך בידע נרחב במחשבים ובתקשורת על מנת לבצע את ההנחיות של מיקרוסופט. הבעיה השנייה היא שמכיוון שרק מנהל המערכת יכול לקבל את שירותי התמיכה , זה עלול לגבות מאותו אדם זמן לא מבוטל בטיפול בתקלה. לכן אנו תמיד נמליץ להיעזר בנו כנותני שרות, הידע שלנו מאוד נרחב בכל הקשור באופיס 365 והרבה פעמים אנו לא נזקק לתמיכה של מיקרוסופט אלה נוכל לתת לכם את הפתרון ישירות. בעוד שעל מנת לקבל תמיכה ישירות ממיקרוסופט תאלצו להמתין עד 24 שעות שטכנאי שלהם יחזור אליכם (על פי הגדרת שירותי התמיכה של מיקרוסופט), בנוסף לזה אנו נחסוך לכם זמן רק והרבה כאב ראש.

 

Call Now Button
Open chat
1
היי נעים מאוד, שמי גילי ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
דילוג לתוכן