חסימת אתרים ותכנים באינטרנט

שירותי המחשוב לעסקים של סטארט מציעים ללקוחותיהם שירותי חסימת אתרים וסינון תוכן

לא כולם מכירים את הרעיון של סינון תכנים ותוכן. בדרך כלל נושא זה מוכר יותר למשתמש הביתי אשר רוצה להגן על ילדיו או על עצמו מפני תכנים לא ראויים המסתובבים ברשתות האינטרנט.

חסימת אתרים ותוכן במשרד

הרבה עסקים מגלים היום שעובדים רבים מעבירים את זמנם בצפייה ב – YouTube או ב – Facebook. באופן אישי אין לנו שום דבר נגד העברת הזמן מול האתרים השונים, אך הרבה בעלי עסק מבקשים את האפשרות לשלוט בתוכן הנצפה באינטרנט ולבצע חסימת אתרים ועל ידי כך למקד את העובדים בעבודתם. על ידי מיקוד העובדים ניתן ליצור הספק עבודה גדול יותר בפחות שעות עבודה.

 

חסימת אתרים ותוכן נעשה על ידי מוצריי ה Firewall שאותם אנחנו מנהלים, ניתן לקבוע סינון ברמת הכלל וברמת הפרט.

סינון ברמת הכלל

חסימת אתרים ברמת הכלל מאפשר לנו לקבוע איזה אתרים לא תתאפשר הגישה. זה יכול להיות אתרי מכירות, אתרי חדשות, רשתות חברתיות, אתרי סקס וסמים. אתרים המשדרים אלימות מילולית או פיזית. אתרים המספקים שיתוף קבצים כמו u Torrent. ועוד..

סינון ברמת הפרט

חסימת אתרים ברמת הפרט מאפשר לשירותי המחשוב שלנו לחסום אתרים ספציפיים שאותם הלקוחות מציינים. זהו סינון פרטני ומדוקדק וניתן לחסום כל אתר שרוצים.

פתרונות המחשוב שאנו מציעים מאפשרים לנו גם לקבוע איזה משתמשים יוכלו להיכנס לאיזה אתרים ולאיזה אתרים הכניסה תיחסם. לדוגמא אם יש משרד שעובד ביחסי ציבור או מכירות ועובדים מסוימים צריכים גישה לאתרי הרשתות החברתיות כמו Facebook זה לאו דווקא אומר שכל העובדים צריכים גישה ל – Facebook. ברור לנו שעסק הוא כמו הגוף החי ולא לכל מחלקה יש את אותם הצרכים. בעזרת סינון אתרים וחסימת תכנים אנו מאפשרים ללקוחות שלנו ליצור סדר וארגון במשרד לחסוך זמן עבודה ולשפר את היעילות.

 

Call Now Button
Open chat
1
היי נעים מאוד, שמי גילי ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
דילוג לתוכן