שליטה מרחוק

השתלטות מרחוק

תוכנות השתלטות מרחוק מאפשרות לבצע שליטה מרחוק ממחשב אחד למחשב השני. ישנם לא מעט תוכנות כאלו, רוב התוכנות מציעות פחות או יותר את אותם הפיצ’רים. שליטה מרחוק, העברת קבצים, צ’ט. ישנם תוכנות מתקדמות יותר המאפשרות גם שיחות וידאו ויצירת אנשי קשר לחיבור מהיר. תוכנות מסוימות מאפשרות גישה מרחוק לשירותים של המחשב הנשלט ואת האפשרות להפעיל או לכבות שירותים מסוימים. השימוש בתוכנות המאפשרות שליטה מרחוק על מחשב אחר מתבצע לרוב על ידי אנשי תמיכה טכנית, בצורה כזאת ניתן לפתור הרבה מאוד תקלות נפוצות ולספק תמיכה בכל רגע נתון. חשוב לזכור שהשתלטות מרחוק על מחשב מתאפשרת רק כאשר שירותי האינטרנט פעילים, ללא חיבור אינטרנט פעיל לא ניתן לבצע שליטה מרחוק במחשב.

תוכנת שליטה מרחוק

מכייון שישנם הרבה מאוד תוכנות שליטה מרחוק אנו נשמח לבצע לכם קצת סדר מבחינת האפשריות הקימות, סוגי הרישיון והמחירים של התוכנות המובילות

Team Viewer

teamviewerאפשר לומר שתוכנת ה Team-viewer היא בין התוכנות המוכרות ביותר שקימות היום לשליטה מרחוק במחשב ולא לחינם. אין ספק ש – Team-viewer היא באמת תוכנה מצוינת. איכות התמונה של המחשב הנשלט מצוינת ובמידה ויש צורך גם ניתן להוריד את האיכות כדי לשפר את קצה העברת הנתונים במידה והחיבור איטי. בנוסף Team-viewer מספקים הרבה מאוד שירותים שלא קשורים רק לשליטה מרחוק. Team-viewer מאפשרים לצור שיחות צ’ט בין חברים הרמה מאובטחת, לשתף מסכים בקלות, לבצע שיחות וידאו ושיחות ועידה וליצור רשימת אנשי קשר קבועה. אחד הפיצ’רים הנחמדים ש Team-viewer מספקים לעסקים הוא האפשרות ליצור פרסונליזציה לתוכנה ולהציב את הלוגו של אותה החברה כאשר הם מספקים שירותי תמיכה מרחוק ללקוחות שלהם. היתרון הגדול שיש ב Team-viewer הוא היכולת לעבוד מול מערכות הפעלה מרובות. ניתן להתקין את התוכנה על מחשבים שמותקן עליהם מערכות הפעלה של Windows (להורדה), מחשבים של Mac (להורדה) שעובדים עם OS ואפילו על מחשבים שפועלים על מערכות קוד פתוח כגון הגרסאות השונות של לינוקס (להורדה). אם כל זה לא מספיק אז לאחרונה נוספה האפשרות להתקין את Team-viewer גם על מכשירים סלולריים, גם של אנדרואיד וגם של אפל הפועלים עם iOS. לחץ כאן להורדת התוכנות לניידים בחינם.

החיסרון היחיד של Team-viewer הוא המחיר. כמובן שהם מציעים את האפשרות להתקין את התוכנה בחינם, לא עם כל הפיצ’רים הקיימים אבל כן עם האפשרות לשליטה מרחוק, האפשרות החינמית מאפשרת שימוש למשתמשים בייתים ומאפשרת עד כחמש שעות עבודה.

המחירים הינם :

  • TeamViewer 10 Business –  ₪ 2,439.00
  • TeamViewer 10 Premium – ₪ 4,879.00
AMMYY ADMIN

AMMYY ADMINAmmyy Admin זאת תוכנת שליטה מרחוק שלא דורשת שום הגדרה. כך לפחות נוהגת החברה לפרסם את עצמה. Ammyy Admin מאפשרת לשלוט על עמדות קצה ועל שרתים ללא הצורך בפתיחת פורטים מיוחדים או הגדרות NAT שונות. התוכנה מאפשרת עבודה על שולחן העבודה המרוחק ואפשרות להצגת פרזנטציות מרחוק. כמובן שניתן כמו כמעט כל תוכנה אחרת להעביר קבצים בין מחשב למחשב, ישנה גם אפשרות לצ’ט קולי או צ’ט רגיל בין המחשבים המחוברים וגם פה כמו בהרבה תוכנות אחרות ניתן ליצור ספר אנשי קשר קבועים. יתרון חביב שיש ל Ammyy Admin זה האפשרות להתקין אותה במחשב כשירות שרץ ברקע מרגע העלייה של המחשב. ניתן גם לקבוע לאיזה משתמש הרוצה להתחבר למחשב יהיה אישור להתחבר באופן אוטומטי ואיזה משתמש יאלץ לקבל אישור מבעל המחשב הנשלט. איכות התמונה היא מצוינת וגם פה ניתן להעלות ולהוריד את איכות התמונה כדי להתעלות על חיבורי אינטרנט איטיים. ניתן גם לקבוע סיסמת חיבור בכך מחשב שנשלט על מנת לחסום חיבורים לא רצויים

חיסרון:

לאחרונה גוגל כרום החליטו להחשיב את התוכנה הזאת כתוכנה בעלת אופי מזיק והם לא מאפשרים להוריד את התוכנה דרכם אלא אם משנים הגדרות אבטחה בדפדפן ומעלים את הסיכון לתוכנות מזיקות (לא מומלץ). ניתן להוריד את התוכנה ללא בעיה דרך הדפדפן של מייקרוסופט אינטרנט אקספלורר.

רישיונות:

גם Ammyy Admin מאפשרת שימוש חינמי בתוכנה שלה אך גם פה ישנה הגבלה של כ 30 שעות עבודה החודש.

  • Starter v3 – 33.9$
  • Premium v3 – 66.9$
  • Corporate v3 – 99.9$
Log Me In

LogMeInLogMeIn מאפשרת לכם שליטה מרחוק במחשב, העברת קבצים ושיתוף קבצים, חיבור למחשב מכל מקום בעולם וגישה גם דרך המכשיר הסלולרי. LogMeIn מאפשרת שימוש במדפסות מקומיות, כלומר שניתן יהיה להדפיס מהמחשב הנשלט למדפסת מקומית. איכות התמונה הינה באיכות HD וממשק הניהול מאפשר לכם ליצור רשימה של מחשבים שאליהם אתם מתחברים. ניתן לראות את הזמינות של כל מחשב ולראות אם הוא דלוק או מכובה. גם ב- LogMeIn כמו ב-TeamViewer ניתן לשלוט על מחשבים המפעילים מערכות הפעלה של Windows או של Mac. התוכנה מאפשרת צפייה במסכים מרובים, כלומר גם כאשר אתם מתחברים למחשב שמחוברים אליו מספר מסכים יהיה ניתן לצפות בכל המסכים ולא רק במסך הראשי.

אחד החסרונות הם שלא נראה שיש צ’ט בין המחשב הנשלט למחשב השולט. חסרון לאנשי התמיכה הטכנית.

מחירים:

  • Pro for individuals – 99$
  •  Pro for power users – 249$
  • Pro for small businesses – 449$
Call Now Button
Open chat
1
היי נעים מאוד, שמי גילי ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
דילוג לתוכן